Cheeki - це eco-friendly бренд

Компанія Cheeki - один з провідних брендів Австралії, який позиціонує себе як eco-friendly (еко-френдли), що означає "безпечний для екології". Також бренд виступає проти забруднення планети пластиковими відходами. Слоган компанії #refillreuse означає, що вся її продукція багаторазового використання і підлягає повторній переробці.

За словами засновника Cheeki Саймона Карлика (Simon Karlik), місія компанії - розвиток в суспільстві потреби турботи про навколишнє середовище і своє здоров'я.

«Я хотів створити щось значуще, що могло б внести реальні позитивні зміни в проблему екології. І я почав з гасла «немає виправдання використанню одноразового посуду». І коли в 2009 році я запропонував людям пляшки з нержавіючої сталі, більшість в той час і гадки не мали, про що я говорю. Головна проблема всіх народів - це забруднення планети. І нарешті зараз люди почали це розуміти. І еко-ідея Cheeki стала їм близька», - зізнається Simon Karlik.

Всі вироби компанії виготовлені з нержавіючої сталі класу «люкс» 18/8 (AISI 304) і матеріалів, які не містять BPA (бісфенол-А) та інші токсини. Це означає, що продукція Cheeki безпечна як для дорослих, так і для дітей.