Cheeki прийме участь у Charity weekend Маші Єфросініної

Cheeki прийме участь у благодійному проекті Charity weekend Маші Єфросініної, створеному спільно з фондом «Твоя опора». Майбутніх мам чекають концерт, цікаві лекції і йога.

Так, на великій фестивальній сцені наживо виступлять співачки Tayanna і Оля Полякова.

На спортивній сцені проведуть тренування Аніта Луценко, співачка Даша Астаф'єва та twerk-queen M.a.m.a.s.i.t.a. За «спортивні танці» відповідальними будуть сама Маша Єфросиніна та Олександр Педан.

А в рамках традиційної «Зоряною лавки здорової їжі» ви придбаєте з рук знаменитостей корисні частування українських гастро-брендів.

"Твоя опора» допомагає, насамперед, сиротам і дітям, у яких серйозні проблеми зі здоров'ям, - розповідає Маша. - Щоб вирішувати ці проблеми, потрібні колосальні кошти - в першу чергу, на ліки. Тому просто збором грошей у колі друзів і знайомих тут не обійтися. Потрібно було створити щось масштабне, щоб привернути увагу до проблем таких дітей. Так народилася ідея циклу заходів під назвою Charity weekend".

Арт-завод Платформа
Київ, вул. Біломорська, 1
31 серпня, 12:00
Вхід: 100-250 грн

Всі гроші будуть спрямовані на придбання медикаментів та витратних матеріалів для забезпечення операцій і перебування в реанімації дітей з вродженими вадами розвитку в ГУ Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка Є. М. Лук'янової НАМН України та Національному інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова АМН України.

ПРИЄДНУЙСЯ!